Rozetler

Cüzdan, yaka veya kemere takılan bir grup, kurum veya mesleği temsil eden çeşitli geometrik şekillerden oluşan aksesuara rozet denmektedir. Rozetler kumaş, plastik veya metal gibi farklı materyallerden üretilmektedir. Dayanıklılık ve kalite ilkesiyle tüm rozetlerimizi metalden üretiyor ve özel boyama tekniği ile boyuyoruz. Bu sayede ait olduğunu grubu veya mesleği temsil eden rozetinizi gururla uzun yıllar kullanabiliyorsunuz.

Rozet Çeşitleri

Renksan Reklam olarak ürettiğimiz buton rozet, damla ve doküm rozetlerinden oluşmaktadır. Her bir rozet aynı titizlikle ve kalitede uzun ömürlü kullanım sağlaması için üretildi.

Rozet Modelleri

Renksan Reklam olarak talebiniz doğrultusunda her model rozeti, en uygun fiyatlara imal ederek size sunabiliriz. Tüm rozet çeşitlerini uygun fiyat imkanı ile güvenle sipariş verebilirsiniz.

Rozet Fiyatları

Rozet fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Yaka rozeti fiyatları da işçiliğinde kullanılan madene göre değişmektedir. Rozet üreticisi olduğumuzdan en uygun fiyatları bizden alabilirsiniz. Rozet kategorimizde yer alan ürünlerini inceleyebilir size en uygun olanı seçerek ücretsiz kargo fırsatıyla satın alabilirsiniz.