Masa üstü isimlikler; ahşap, cam, kristal vb. malzemelerden farklı tasarım ve ebatlarda endustriyel olarak imalatı yapılan masanızda kullanımı pratik, isminizi taşıyan değerli bir masa aksesuarıdır.

Yaka isimlikleri; firma ve kurumların kurumsal logo ve yazı karakterleri ile çalışanlarını tanıtan personel isimlerinin yazılı olduğu profesyonel ve kurumsal bir aksesuarıdır.

İsimlik Çeşitleri ve Modelleri

Renksan Reklam olarak; Ahşap Masa İsimliği, Kristal Masa İsimliği ve Metal Yaka İsimliği üretmekteyiz. Her bir isimlik aynı titizlikle ve kalitede uzun ömürlü kullanım sağlaması için üretilmektedir.

Renksan Reklam olarak talebiniz doğrultusunda her model isimliği, en uygun fiyatlara imal ederek size sunabiliriz. Tüm isimlik çeşitlerini uygun fiyat imkanı ile güvenle sipariş verebilirsiniz.

İsimlik Fiyatları

İsimlik fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. İsimlik fiyatları da işçiliğinde kullanılan madene göre değişmektedir. İsimlik üreticisi olduğumuzdan en uygun fiyatları bizden alabilirsiniz. Kategorimizde yer alan ürünlerini inceleyebilir size en uygun olanı seçerek ücretsiz kargo fırsatıyla satın alabilirsiniz.