Baskılı Kupa

Dilediniz tasarım ve isime özel üretilen süblimasyon baskılı kupa. Baskılı kupaların baskısın süblimasyon baskı tekniği ile sıcak transfer makineleri ile yapmaktayız. Baskısı yapılan kupa üzerindeki baskı uzun ömürlü ve kalitelidir.

Baskılı Kupa 1
Baskılı Kupa 2


İster kişiye özel üretilir, ister firma ve markanız için promosyon niteliği taşır. Firma ve markalar logo baskılarını yaptırarak promosyon kupa dağıtarak marka bilinirliğine yatırım yapar ve müşterilerini küçük hediyeler ile memnun eder.

RENKSAN REKLAM olarak sizleri renk sayısı, taraf gibi sınırlamalar, renk sayısı ve tarafa göre ek ücretlendirmeler ile uğraştırmadığımız gibi kupa bardak üzerine yapılacak baskılar içinde sınırlamalar ve ek ücretler ile uğraştırmıyoruz. 

Yapılacak olan kupa baskı için sizlere aynı görselin basılması şartı koşmuyoruz. Örneğin 50 adet baskılı kupa bardak siparişi verecek olmanız durumunda, 50 kupa bardağa da farklı görseller bastırma imkanı sunuyoruz. Bu sayede firmanızın ya da projenizin logosunun altına veya üstüne, firmanızın çalışanlarının, projenizin kullanıcılarının isimlerini yazdırabilirsiniz. Dolayısıyla toptan kupa bardak ücretine kişiye özel kupa bardak bastırma imkanına sahip olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Etiketleme Çalışması
Kupa Bardak Toptan olarak benzersiz hizmet verdiğimizi defalarca kez dile getiriyoruz. Zira kusursuz kupa baskı gerçekleştirmemizin yanı sıra her bir kupa bardağı balonlu naylonlara sarıyoruz. Balonlu naylonlara sardığımız kupa bardakları ise kendilerine özel kutularına koyuyoruz.

Kişiye özel kupa bardaklarda, hangi kutunun içinde kimin bardağının olduğunu tek tek kutuları açıp bakma derdinden sizleri kurtarıyoruz. Bunun için her bir kutunun üzerine, içerisinde kimin adının yazılı olduğunu gösteren etiketler yapıştırıyoruz. Üstelik bu hizmeti tamamen ücretsiz sunuyoruz.

Kimler Tercih Edebilir?
Kişiye özel, yani her bir kupa bardağın üzerinde farklı bir ismin yazılı olduğu kupa bardak baskı çalışmasını firmalardan, proje sahiplerine, doğum günlerinden, derneklere kadar herkes tercih edebilir.

Firma için çalışma yaptırmak isteyen firma sahipleri ya da yetkilileri çalışanlarının veya müşterilerinin adının yazılı olduğu kupa bardak yaptırabilir. Proje sahipleri kullanıcılarına ya da proje görevlilerine hediye etmek amacıyla bu çalışmamızı tercih edebilir. Doğum günlerinde, çocuğunuzun doğum gününde veya özel etkinliklerinizde tanıdıklarınıza hediye etmek için üzerlerinde isimlerinin yazılı olduğu kupa bardak hediye etmek isteyebilirsiniz. Dernekler ise, dernek çalışanları veya üyeleri için üzerlerinde isim yazılı olan kupa bardak hediye edebilir.

Son derece beğeni toplayan ve tercih edilen bu çalışmamız için, bardağın üzerinde logonuzun yanı sıra yazılmasını istediğiniz kişilerin isimlerini vermeniz yeterlidir. Tarafınıza yine ücretsiz bir ön izleme ve tasarım çalışması gönderiyoruz. Siz onayladıktan sonra çalışmasına başlıyoruz.

Kupa Bardak Toptan olarak sizlere ilk etapta çok düşük kupa bardak baskı fiyatları verip, sonrasında “şunu isterseniz bu fiyat, bunu isterseniz ek ücret” gibi dolaylı yoldan kandırma çabası içerisine girmiyoruz. Sizlere her şey dahil kupa bardak baskı fiyatları veriyor, kafanızı karıştırmıyor ve kötü sürprizler yaşatmıyoruz. Sadece profesyonel hizmet sunuyor ve kaliteli kupa bardaklara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Kupa Bardak Toptan olarak, toptan kupa baskı hizmeti vermeye başladığımız günden bu yana henüz 1 yıl geçmiş olmasına karşılık yüzlerce firma, proje ve kişiye hizmet verdik. Hizmet verdiğimiz firma ve projelerden çok azına referanslarımız arasında yer vermekteyiz. Her bir kupa baskı işine aynı özveri ve profesyonellik ile yaklaştık. Fakat bir çalışmamız, yaptığımız tüm baskılı kupa bardak çalışmalarımız arasından sıyrılarak bizim için ayrı bir anlam taşıyor; Renksan ‘dan Sonra

Tıp fakültesi öğrencileri tarafından, kronik hastalıkları bulunan çocuklarımızın daha kaliteli vakit geçirmesi ve dileklerinin yerine getirilmesi için kurulan “Renksan ‘dan Sonra” yetkilileri, Kupa Bardak Toptan ‘ın kalitesine güvenerek, bizden kupa baskı çalışması talep ettiler. Kendilerinin anlamı ve önemi tarifsiz olan çalışmalarında bizimde katkımızın bulunması için elimizden gelen özveriyi gösterdik. Geceli gündüzlü çalışarak taleplerini her çalışmamızda olduğu gibi eksiksiz ve kusursuz yerine getirdik. Bardaklarını teslim alan “Renksan ‘dan Sonra” yetkilileri, yaptığımız çalışmadan duydukları memnuniyeti ve en kısa zamanda tekrar çalışmak istediklerini belirtmeleri mutluluğumuza mutluluk kattı.

Kupa Bardak Toptan olarak “Renksan ‘dan Sonra” yetkililerine, bize gösterdikleri güven için çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca kronik rahatsızlıkları olan çocuklarımıza daha kaliteli vakit geçirmeleri ve dileklerini yerine getirerek, küçücük bedenleri ile taşıdıkları büyük yükü biraz olsun unutmaları için gösterdikleri çaba nedeniyle minnet duyuyoruz. Umuyoruz ki, sadece ülkemizde değil, dünya üzerindeki hiçbir çocuk hastalık ya da diğer gerekçeler ile hayatın zorlukları ile uğraşmak zorunda kalmaz.

Teklif İsteme Formu