1982 yılında kurulan ve köklü bir geçmişe sahip olan firmamız günümüzde önde gelen sanayi devleri ile çalışmaktadır. Bu firmaların her türlü baskılı ürün ihtiyaçlarını karşılayarak 37 yıllık tecrübesi ile dev firmalara çözümler üretmektedir. 37 yıldır eksik etmediğimiz müşteri memnuniyetimiz, kalitemiz ve sürekli hizmet anlayışımız ile uzun süreler çalıştığımız firmalar ile hala çalışmaya devam etmekteyiz.

Uzun yıllar önce bu yola "Aracı değil, üreticiyiz" mottosu ile başladık ve bu mottomuzdan taviz vermeden devam etmekteyiz. Üretimini pazarlamasını gerçekleştirdiğimiz ürünleri hiçbir aracıya bağlı kalmadan ham madde tedariği ile kendi atölylerimizde üretmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz alan ağırlıkllı olarak sanayi firmaları için baskılı ürünler ve çözümlerdir. Örneğin asit oyma, makina ve kalıp etiketleri, lazer etiket, pleksi yönlendirme ve etiketler, yönlendirme ve iç mekan tabelaları ve serigrafi baskı hizmeti ile belediyelere, kamu kuruluşlarına ve fabrikalara yoğun bir şekilde bu alanlarda hizmet vermekteyiz.

Firmalara verdiğimiz hizmet kadar son kullanıcılara da kişisel baskılı ürünler alanında ürünler üreterek hizmet vermekteyiz. Örneğin baskılı kupa, baskılı puzzle ve sihirli kupa gibi kişiye özel tasarımlar ile ürettiğimiz ürünleri son kullanıcılara ulaştırmaktayız.

Firmamız geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi kaliteli hizmet anlayışı, oturmuş firma yapısı, tecrübesi ve kaliteli ürünleri ile uzun yıllar üretmeye, hizmet vermeye ve müşterileri için çözümler üretmeye devam edecektir.

Teklif İsteme Formu