Metal Kupa

×

Uyarı

JFolder: :files: Yol bir klasör değil. Yol: /home/renksan/public_html/images/Metal Kupalar

×

Bilgilendirme

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Metal Kupalar

Metal Kupa

Birbirinden farklı ve güzel Metal Kupa modellerimiz ile başarıları taçlandırmak amacı ile sizlere destek vermekteyiz. Süblimasyon ve dijital baskı yönetimi ile iki farklı aliminyum rengine kaliteli baskı yaparak Metal Kupa baskı ve üretimini gerçekleştirmekteyiz. Metal Kupalarımızın baskı alanları 5.5cm çapındadır. İhtiyaca yönelik 3 farklı boydan oluşan Metal Kupaları dilediğiniz adetlerde sipariş edebilirsiniz.

{gallery}Metal Kupalar{/gallery}

Metal Metal Kupa Çeşitleri, Metal Metal Kupa Fiyatları, Metal Metal Kupa toptan, metal Metal Kupa sipariş, bursa metal Metal Kupa,

En çok tercih edilen Metal Kupa bardak modeli olan düz kulplu beyaz Metal Kupa bardak, uygun fiyatlı olmasının yanı sıra herkese hitap etmektedir. Ağırlıklı olarak firmalar tarafından promosyon Metal Kupa bardak olarak alınmasının haricinde, bireysel olarak kullanmak ve hediye etmek maksatlı da tercih edilmektedir.

 

Çapı 8 Santimetre, uzunluğu 9.5 Santimetre olan düz kulplu beyaz Metal Kupa bardak, genel kullanıma sahiptir. Bu nedenle hem kişisel kullanımlar, hem satış amaçlı hemde hediye amaçlı olmak üzere baskılı Metal Kupa bardak yaptırılabilmektedir.

Düz kulplu beyaz Metal Kupa bardaklara renk kısıtlaması olmadan, ön veya arka ayrımı yapılmadan başından sonuna kadar, ek maliyet ödemeden istediğiniz görselin baskısını yaptırabilirsiniz. Ayrıca Metal Kupa bardak baskısı gerçekleştirildikten sonra her bir Metal Kupa bardağı üretimde meydana gelen toz ve kirden arındırmak için tek tek yıkamaktayız. Yıkama işleminin ardından her bir Metal Kupa bardağı tek tek kurulayıp, son derece temiz hale getirmekteyiz. Kurulama işleminden sonra ise her birini tek tek balonlu naylona sarıp, kendilerine özel kutularına koymaktayız.

Düz kulplu Metal Kupa bardak modelimiz, piyasada en kaliteli Metal Kupa bardaklar arasından seçilmektedir. Öyle ki, herhangi bir yerinde çapak, çatlak ve benzeri kusurlar olmadığı gibi, piyasada sıkça görülebilen kolay kırılma gibi sorunlar yaşanmamaktadır.

İster kişisel kullanım, ister promosyon Metal Kupa bardak olarak, ister yakınlarınıza hediye etmek, isterseniz de e-ticaret sitesinde ya da sosyal medyada satış amaçlı olarak düz kulplu beyaz Metal Kupa bardak sipariş verebilirsiniz.

Üzerinde arzu ettiğiniz görselin yer aldığı baskılı Metal Kupa bardak sahibi olmak için lütfen bizimle iletişime geçin. Ayrıca soru ve görüşleriniz içinde bizimle iletişime geçmekte lütfen tereddüt etmeyin.