HAKKIMIZDA

Fiyat ve Bilgi Almak İçin Tıklayınız Renksan Reklam Renksan Reklam 0534 347 87 58

Hakkımızda

RENKSAN PLAKET 

METAL ETİKET - KUPA - MADALYA - ALUMİNYUM ETİKET

1982 yılında kurulan ve köklü bir geçmişe sahip olan firmamız günümüzde önde gelen sanayi devleri ile çalışmaktadır. Bu firmaların her türlü baskılı ürün ihtiyaçlarını karşılayarak 35 senelik tecrübesi ile dev firmalara çözümler üretmektedir. 35 yıldır eksik etmediğimiz memnuniyetimiz, kalitemiz ve sürekli hizmet anlayışımız ile uzun süreler çalıştığımız firmalara ile hala sürekli çalışmaya devam etmekteyiz.

Uzun yıllar önce bu yola "Aracı değil, üreticiyiz" mottosu ile başladık ve bu mottomuzdan taviz vermeden devam etmekteyiz. Üretimini pazarlamasını gerçekleştirdiğimiz ürünleri hiç bir aracıya bağlı kalmadan ham madde tedariği ile kendi atölleyimizde üretmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz alan ağırlıkllı olarak sanayi firmaları için baskılı ürünler ve çözümlerdir. Örneğin Asit oyma, makina ve kalıp etiketleri, lazer etiket, pleksi yönlendirme ve etikeler, yönlendirme ve iç mekan tabelaları ve serigrafi baskı hizmeti ile belediyelere, kamu kuruluşlarına ve fabrikalara yoğun bir şekilde bu alanlarda hizmet vermekteyiz.

Firmalara verdiğimiz hizmet kadar son kullanıcılarada kişisel baskılı ürünler alanında ürünler üreterek hizmet vermekteyiz. Örneğin baskılı kupa, baskılı puzzle ve sihirli kupa gibi kişiye özel tasarımlar ile ürettiğimiz ürünleri son kullanıcılara ulaştırmaktayız.

Firmamız geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi kaliteli hizmet anlayışı, oturmuş firma yapısı ile tecrübesi ve kaliteli ürünleri ile uzun yıllar üretmeye, hizmet vermeye ve müşterileri için çözümler üretmeye devam edicektir.

MÜŞTERİLERİMİZDEN BAZILARI